HiKoki C3607DB-W2Z MULTI VOLT akkus körfűrész (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
36 V, Ø190 mm, 4500/6000 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
C3607DB-W2Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus körfűrészek
Leírás
  • Elektronikus sebesség szabályozás.
  • Kategóriájában a legnagyobb túlterhelhetőség.
  • A Silent Mode javítja a motor hatékonyságát és csökkenti a zajt.
  • Túlterhelés elleni védelem.
  • Vágásmélység állító rendszer.
  • Nagy fényerejű LED.
  • Fúvó funkció.
  • Hátsó porgyűjtés (porszívóhoz csatlakoztatható).
  • Lágyindítás.
  • Akkumulátor és töltő nélküli változat!
Szállítási terjedelem:
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Fűrészlap méret: 190 mm
Furatátmérő: 30 mm
Üresjárati fordulatszám Auto módban: 6000 ford./perc
Üresjárati fordulatszám High Torque módban: 4500 ford./perc
Vágásmélység 90°: 64 mm
Vágásmélység 45°: 49 mm
Gép tömege (BSL36A18X akkuval): 4,3 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra, 36V 4.0Ah -ról 18V 8.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.